Vítejte!   Dnes je Neděle 27. května 2018
Svátek má Valdemar, zítra Vilém
G
geodézie
R
reality
V
výstavba
* Geodézie * Dotace EU *
Úvod O nás Projekty Kde nás najdete Formuláře ke stažení Kariéra Dotace Kontakty Pro zaměstnance Město/Obec
Úvodní strana    Město/Obec
MĚSTO/OBEC

Geodetický audit !!!     Co to je?
Jedná se o nástroj moderní geodézie, jehož úkolem je zajištění souladu vlastnictví obecního majetku se skutečností. Zdarma pro Vás zpracujeme geodetický audit na základě, kterého poté navrhneme řešení zjištěných problémů. Geodetickým auditem se nejčastěji vyřeší následující případy:

Chodníky - nesoulad vlastnictví pozemku pod chodníkem a chodníkem samotným. Pozemek pod chodníkem často vlastní Správa a údržba silnic a Vy máte ztížen nebo přímo znemožněn přístup k dotacím.

Předzahrádky – pozemek před rodinnými domy často vlastní obec, ale užívají ho vlastníci přilehlých domů. Inženýrské sítě – obec vystavěla inženýrské sítě a z nějakého důvodu se jí nedaří tyto sítě předat jejich správcům. Identifikace staveb nezakreslených v katastru nemovitostí.

Vytyčení průběhu inženýrských sítí

Vlastnické hranice

ÚAP – územně analytické podklady

Technická mapa Obce – Vyhláška 233/2010 Sb.

Pasporty komunikací

RÚIAN a další  ...

Jak to probíhá? Odborník z naší společnosti se zastaví u Vás na úřadě a během rozhovoru společně nadefinujete problémy, které Vás trápí. Tyto problémy jsou následně zobrazeny v našem geografickém informační systému, který máme zpracovaný pro každou obec v ČR. Nakonec Vám zpravidla do několika dnů vyhotovíme geodetický audit. Kolik Vás to bude stát? Jak již bylo řečeno geodetický audit je zdarma. V rámci auditu Vám naceníme kolik by Vás stálo odstranění jednotlivých zjištěných problémů. Vy se pak rozhodnete, který problém chcete vyřešit nejdřív, který později a který řešit nebudete.


 

Našim cílem je poskytnout komplexní služby v oblasti katastru nemovitostí, včetně poradenské činnosti.

 


...